Wypełnianie kwasem hialuronowym – okolice oczu

Efekty widać od razu po zabiegu. Jest to substancja, która naturalnie występuję w środowisko skóry. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom przyłączania cząsteczek wody kwas hialuronowy silnie nawilża i poprawia jakość skóry.

 

Najczęściej używane preparaty

StylAge – to grupa preparatów ze stabilizowanym kwasem hialuronowym francuskiego producenta Laboratorium Vivacy. Unikalna technologia wzajemnie przenikających się sieci polimerowych gwarantuje dużą elastyczność preparatu, równomierność iniekcji i idealne rozmieszczenie w skórze, dając tym samym naturalny efekt wygładzenia

Restylane
Preparaty zapewniające długotrwale rezultaty, a aplikowane w głębokie warstwy skóry oddziaływają na nią przez wiele miesięcy dając dodatkowo efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zabiegi Restylane są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. Restylane jest naturalnym produktem stosowanym w medycynie estetycznej, który nie wpływa na ekspresję, ani ruch mięśni twarzy.

Juvéderm
Grupa niechirurgicznych preparatów, które w Stanach Zjednoczonych uzyskały certyfikat trwałości rezultatów do roku czasu po zabiegu. Dzięki unikalnej technologii VYCROSS pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt wypełnienia zmarszczek.

TEOSYAL
Produkty tej marki to nowatorski i kompleksowy produkt ze stabilizowanym kwasem hialuronowym zapewniający odbudowę naszej skóry

Wróć do listy zabiegów

Zapisz się na wizytę

Skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami już dziś