Venus Viva™

Venus Viva™ – Nowy Złoty Standard Medycyny Estetycznej

 

Urządzenia wykorzystujące technologię Fractional Radio Frequency (FRF) należą do najbardziej wartościowych urządzeń emitujących energię zastosowaną w medycynie estetycznej.

Efekty biologiczne w obrębie tkanek związane z działaniem tych urządzeń opierają swoje działanie na zjawiskach:

  • ablacji tkanek
  • koagulacji
  • skrócenia włókien kolagenowych, gdyż oddziaływanie wysokiej temperatury prowadzi do szybkiej retrakcji włókien kolagenowych
  • hipertermii, która stymuluje fibroplasty do syntezy nowych włókien kolagenowych oraz może doprowadzić do uszkodzeń adipocytów (komórek tłuszczowych) i ich lipolizy (rozrodu)

Venus VIVA wykorzystuje głowicę z 160 pinami (zamiast igieł) wywołując bardzo niewielkie uszkodzenie naskórka, a kontrolowany efekt termiczny na całej powierzchni zabiegowej wpływa spektakularnie na remodeling włókien kolagenowych. To obecnie nowy standard odmładzania w medycynie estetycznej: małe ryzyko powikłań, szybki okres gojenia (2-4 dni). Efekty stymulacji syntezy kolagenu i fibroplastów, która po 6-8 tygodniach objawia się lepszą gęstością i grubością skóry, zauważalne są w postaci liftingu już po kilku dniach (3-4 dni po zabiegu). Dzięki temu urządzenie ma szeroki zakres wskazań w leczeniu starzejącej się skóry.

Wróć do listy zabiegów

Zapisz się na wizytę

Skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami już dziś