Wypełnienie i rewitalizacja czerwieni wargowej kwasem hialuronowym

Efekty widać od razu po zabiegu. Jest to substancja, która naturalnie występuję w środowisko skóry. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom przyłączania cząsteczek wody kwas hialuronowy silnie nawilża i poprawia jakość skóry. Najczęstsze wskazania to zmniejszanie i spłycanie zmarszczek, fałdów skóry, ujędrnianie skóry, usuwanie asymetrii skóry twarzy, modelowanie policzków i brody.

Najczęściej używane preparaty


StylAge MStylAge

Grupa preparatów ze stabilizowanym kwasem hialuronowym francuskiego producenta Laboratorium Vivacy. Unikalna technologia wzajemnie przenikających się sieci polimerowych, gwarantuje dużą elastyczność preparatu, równomierność iniekcji i idealne rozmieszczenie w skórze, dając tym samym naturalny efekt wygładzenia.


produkty-restylaneRestylane
Preparaty zapewniające długotrwale rezultaty, a aplikowane w głębokie warstwy skóry oddziaływają na nią przez wiele miesięcy dając dodatkowo efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zabiegi Restylane są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. Restylane jest naturalnym produktem stosowanym w medycynie estetycznej, który nie wpływa na ekspresję, ani ruch mięśni twarzy. Na całym świecie wykonano ponad 13 000 000 zabiegów z wykorzystaniem Restylane. Rezultaty zabiegów Restylane są długotrwałe, lecz nie permanentne. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Rezultaty zabiegu Restylane utrzymują się przez 8-18 miesięcy. W celu podtrzymania efektu uzyskanego w okolicy ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6 miesięcy. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w ponad 75 światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).


produkty-juvedermJuvéderm
Grupa niechirurgicznych preparatów, które w Stanach Zjednoczonych uzyskały certyfikat trwałości rezultatów do roku czasu po zabiegu. Dzięki unikalnej technologii VYCROSS pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt wypełnienia zmarszczek.


produkty-teosyalTEOSYAL
Produkty tej marki, to nowatorski i kompleksowy produkt ze stabilizowanym kwasem hialuronowym zapewniający odbudowę naszej skóry. Szczególnie polecany w okolice oczodołu oraz dolinę łez.

Konsultacje dermatologiczne