Wypełnianie kwasem hialuronowym – szyja, dekolt

Efekty widać od razu po zabiegu. Jest to substancja, która naturalnie występuje w środowisku skóry. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom przyłączania cząsteczek wody kwas hialuronowy silnie nawilża i poprawia jakość skóry. Najczęstsze wskazania to zmniejszanie i spłycanie zmarszczek, fałdów skóry, ujędrnianie skóry, usuwanie asymetrii skóry twarzy, modelowanie policzków i brody.

Najczęściej używane preparaty


StylAge MStylAge
– to grupa preparatów ze stabilizowanym kwasem hialuronowym francuskiego producenta Laboratorium Vivacy. Unikalna technologia wzajemnie przenikających się sieci polimerowych gwarantuje dużą elastyczność preparatu, równomierność iniekcji i idealne rozmieszczenie w skórze, dając tym samym naturalny efekt wygładzenia.


produkty-restylaneRestylane
Preparaty zapewniające długotrwale rezultaty, a aplikowane w głębokie warstwy skóry oddziaływają na nią przez wiele miesięcy dając dodatkowo efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zabiegi Restylane są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. Restylane jest naturalnym produktem stosowanym w medycynie estetycznej, który nie wpływa na ekspresję, ani ruch mięśni twarzy.


produkty-juvedermJuvéderm
Grupa niechirurgicznych preparatów, które w Stanach Zjednoczonych uzyskały certyfikat trwałości rezultatów do roku czasu po zabiegu. Dzięki unikalnej technologii VYCROSS pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt wypełnienia zmarszczek.


neauviaNeauvia Organic Intense
Jednofazowy, wysoce biokompatybilny żel o strukturze zbliżonej do tkanki ludzkiej. Sprawdza się świetnie tam, gdzie chcemy uzyskać intensywny efekt przy użyciu niewielkiej ilości produktu.


produkty-teosyalTEOSYAL
Produkty tej marki to nowatorski i kompleksowy produkt ze stabilizowanym kwasem hialuronowym zapewniający odbudowę naszej skóry.

Konsultacje dermatologiczne