Mezoterapia – skóra głowy

Mezoterapia skóry głowy działa regenerująco. Dzięki zawartości m.in. czynników wzrostu i białek biomimetycznych koktajle stosowane w mezoterapii głowy owłosionej skutecznie ograniczają wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Mezoterapia wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Najczęściej używane preparaty:

produkty-dermahealDermaheal
Produkty najwyższej klasy, z bardzo wysokim stężeniem czynników wzrostu, peptydów biomimetycznych i innych aktywnych składników, zamkniętych w nanokapsułkach. Nowoczesna technologia produkcji żeli Dermaheal powoduje ich głębokie przenikanie do skóry i efektywne dostarczenie składników leczniczych.


revitacare-haircareRevitacare Hair Care
Preparat do mezoterapii dla natychmiastowych i naturalnych efektów biorewitalizacji. Kuracja stymuluje i wzmacnia cebulki włosa, przywracając równowagę biologiczną skóry głowy. Efekt po zabiegu: mocne i odżywione włosy, które odzyskują dawną miękkość, strukturę i gęstość.


Tricho
Produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Konsultacje dermatologiczne