Mezoterapia – okolice oczu

Polega na podawaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczych i stymulujących procesy regeneracji skóry, w tym tworzeniu włókien kolagenowych. Zależnie od indywidualnych potrzeb skóry dobiera się odpowiedni zestaw substancji do mezoterapii celem osiągnięcia najlepszych efektów. Zabiegi wykonuje się w seriach (od 3 do 6 zabiegów). Główne wskazania to rewitalizacja skóry.

Najczęściej używane preparaty

dermaheal eyebagDermaheal Eyebag Serum
Serum dzięki zawartości peptydów skutecznie redukuje worki pod oczami i zmniejsza obrzęki wokół oczu. Działa też antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo. Uelastycznia i napina skórę oraz łagodzi i koi podrażnienia.


dermaheal darkDermaheal Dark Circle Serum
Serum do powiek opracowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych i skutecznie działających peptydów i składników aktywnych, dzięki czemu znacznie redukuje cienie wokół oczu. Rozjaśnia i rozświetla skórę, zapobiega przebarwieniom. Ma działanie przeciwstarzeniowe, stymuluje syntezę kolagenu, poprawia elastyczność skóry. Chroni przed działaniem wolnych rodników, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia, nawilża i wygładza skórę.


StylAge Hydro i Hydromax
Zapewniają wyjątkowo efektywne nawilżenie, dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Błyskawicznie przywraca do formy odwodnioną i zmęczoną skórę.


zdjęcia-produkty19 - jaluproJalupro
Opatentowana formuła oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i napięta a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Jalupro HMW – jest produktem wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów przeznaczonym do głębokiej biorewitalizacji skóry.


produkty-teosyalTEOSYAL
To nowatorski i kompleksowy produkt z nieusieciowanym kwasem hialuronowym oraz buforem odżywczym dla skóry. Szczególnie polecany w okolice oczodołu oraz dolinę łez.

Konsultacje dermatologiczne