Mezoterapia – ciało

Polega na podawaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczych i stymulujących procesy regeneracji skóry, w tym tworzeniu włókien kolagenowych. Zależnie od indywidualnych potrzeb skóry dobiera się odpowiedni zestaw substancji do mezoterapii celem osiągnięcia najlepszych efektów. Zabiegi wykonuje się w seriach (od 3 do 6 zabiegów). Główne wskazania to rewitalizacja skóry.

Najczęściej używane preparaty

produkty-dermahealDermaheal
Produkty najwyższej klasy, z bardzo wysokim stężeniem czynników wzrostu, peptydów biomimetycznych i innych aktywnych składników, zamkniętych w nanokapsułkach. Nowoczesna technologia produkcji żeli Dermaheal powoduje ich głębokie przenikanie do skóry i efektywne dostarczenie składników leczniczych.


zdjęcia-produkty17 - revitacareRevitacare
Niezastąpiony jeśli chcemy uzyskać natychmiastowy i naturalny efekt poprawy jakości skóry i włosów.
Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego oraz multiwitamin, nawilża skórę dodając jej sprężystości i witalności, co pozwala przywrócić jej naturalną równowagę. Szczególnie zalecany do wypełniania zmarszczek, których nie można leczyć z pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego.


StylAge Hydro i Hydromax
Zapewniają wyjątkowo efektywne nawilżenie , dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Błyskawicznie przywraca do formy odwodniona i zmęczona skórę.


AquashineAquashine
Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.


zdjęcia-produkty19 - jaluproJalupro
Opatentowana formuła oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i napięta a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Jalupro HMW – jest produktem wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów przeznaczonym do głębokiej biorewitalizacji skóry.

Konsultacje dermatologiczne