Dermapen

Dermapen™ to tańsza alternatywa dla lasera frakcyjnego. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii AOVN™ nakłuwa skórę prawie 80 000 razy na minutę. Igły do mikronakłuwania w urządzeniu Dermapen™ wykonane są z molibdenu – to jeden z najbardziej zaawansowanych materiałów stosowanych obecnie w medycynie.

dermapen_zabieg_2Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Głębokość nakłuć i tempo penetracji igieł w skórę są ustalane indywidualnie. Przed zabiegiem aplikuje się na skórę koktajl odżywczy ze składnikami aktywnymi, który w trakcie nakłuć jest wchłaniany przynajmniej 1000 razy bardziej niż z kremu.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych:
Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

Podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.

Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów, w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.

Efekty zabiegu

Konsultacje dermatologiczne